Jednokolejnicové zastřešení
   Kruhové zastřešení
   Obloukové zastřešení
   Podchůdné zastřešení
   Zastřešení se šikminou
   Speciální zastřešení
   Zimní zahrady
Zastřešení bazénů a zimních zahrad
Kontakt

Václav Gracias

Zastřešení bazénů a zimních zahrad


Fakturačná adresa:

Na Pískách 4118/6
Hodonín 695 01


Tel.: +420 603 262 364


E-mail: 

gracias@cbox.cz


WWW: 

www.zastreseni-bazenu-gracias.cz

www.zastresenie-bazenov-gracias.sk

Graciasová Eva - ekatalog.czZastřešení bazénů - ekatalog.cz

Václav Gracias – zastřešení bazénů a zimních zahrad


Jsme výrobně – montážní firma, která vyrábí a dodává atypická zastřešení na bazény, zimní zahrady, přístřešky a provádí specializované práce s polykarbonátem včetně jeho prodeje.

Jsme výrobci a dodavatelé zastřešení bazénů. Používáme jako nosnou konstrukci nerezové profily opláštěné polykarbonátem, který je k výše uvedené konstrukci přinýtován trhacími nýty a přelištován nerezovými lištami. Vzhledem k tomu, že disponujeme vlastním stáčecím zařízením dodáváme zastřešení jakýchkoliv oblouků přímo dle požadavku zákazníka na daný bazén.

Jsme schopni provést tyto práce na území celé naší republiky. Firma má k dispozici provozně – výrobní a skladovací areál. Nachází se na okraji města Hodonín. Jedná se o dostatečně prostorné plochy, plně dostačující pro potřeby zajištění plynulého provozu firmy. Rovněž přepravu a montáž svých výrobků si zajištuje firma převážně vlastními prostředky.

Přijedeme dohodneme, připravíme a provedeme montáž dle Vašeho požadavku. Rozměry konstrukcí (šířku, délku, výšku) přizpůsobíme dle statických možností požadavkům zákazníka.
Před zahájením výroby si osobně na místě zaměřím potřebné rozměry bazénu. Rovněž uvítám konzultaci se zákazníkem ohledně jeho požadavků.

Jednokolejnicové zast.


Více info

Kruhové zastřešení


Více info

Obloukové zastřešení


Více info

Podchůdné zastřešení


Více info

Zastřešení se šikminou


Více info

Zasklené zimní zahrady           


Více info